Kalamaja väikestele jõuludele appi, kauplema ja osalema!

Kalamaja väikesed jõulud toimuvad 15. detsembril – ootame kauplema, appi ja osalema

Eelmisel aastal pidasime valgete jõulude lootuses Kalma sauna juures Kalamaja jõululaata, kuhu ilmast hoolimata jagus siiski nii kauplejaid kui ka ostjaid. Sellel aastal oleme Kalamaja jõuluürituse ideed veidi edasi arendanud ja korraldame 15. detsembril Kalju kiriku eestvõttel ja nende territooriumil ning ruumides Kalamaja väikesed jõulud, mille üheks osaks on ka jõululaat – naabrilt naabrile.

Nagu öeldud, on laat seekord vaid üheks osaks kogu üritusest. Plaanime sellele lisaks toredaid töötubasid, tegevusi lastega, piparkoogiküpsetamist, paari kohvikut (sh. juba tuntud pannkoogikohvikut) ja miks mitte ka ühist jõululaulude laulmist:) Mõned tegevused on plaanitud tuppa, mõned õue…Ka seekord on laadale on kauplema palutud kõik omakandi inimesed ja seda eelistatult omavalmistatud kaubaga. Kauplemine toimub peamiselt õues ja kauplejatele organiseerime varikatused. Paar peenema näputöö pakkujat saavad müügipinna ka tuppa. Nagu ikka võib tulla nii üksi kui ka kambakesi – perega, sõpradega. Peaasi, et kaubavalikus oleksid südamega ise tehtud asjad.

Letitasu on 3 eurot ühe laua kohta ja oma kauplemissoovist tuleks hiljemalt 7. detsembriks teada anda Jana Saksingule (jana.saksing@gmail.com). Siseruumides asuvate kauplemiskohtade arv on piiratud.

Ühtlasi ootame appi ka vabatahtlikke, kes sooviksid ürituse korraldamisse oma panust anda!

Jälgige reklaami:)